Par mums


Galvenais virziens mūsu autsorsinga kompānijas darbībā - ir grāmatvedības pakalpojumi (grāmatvedības pavadījums, grāmatvedības apkalpošana), piedāvājami juridiskām personām (autsorsing – visu funkciju vai finkcijas daļu par pārvaldi ar organizāciju ar ārējām specializētām kompānijām).

Mūsu speciālisti ir apveltīti ar lielu pieredzi grāmatvedības apkalpošanā, grāmatvedības un nodokļa uzskaites atjaunošanā. Firmā SIA "MG Alliance" strādā augsti kvalificēti speciālisti, piedāvāj pakalpojumus par nodokļu optimizāciju, kā arī par visu pirmsdokumentu ainu formēšanu, to apstrādāšanu un nodošanu nodokļu dienestā. SIA "MG Alliance" izmanto pēdējās tehnoloģijas, formējot dokumentus un to atlikumus. Visi procesi, līdz pat atskaites atlikumam ir automatizēti.

Pamaniet, ka īrēt grāmatvedi apiesies dārgāk, nekā pasūtīt grāmatvedības pakalpojumus (grāmatvedības apkalpošanā) specializētajā firmā. SIA "MG Alliance" ņem uz sevi Jūsu kompānijas organizatorisku problēmu atrisināšanu, tāpat mūsu speciālisti ir gatavi aizsargāt Jūsu intereses nodokļu strīdu vai pārbaužu grāmatošanā. Mūsu devīze ir pieejas lokanība pie Jūsu problēmu atrisināšanas, bet pieredzes pakalpojumu sfērā grāmatvedības apkalpošanā palīdzēs jums atrast izēju no dažādām situācijām.

SIA "MG Alliance" profesionāla darbība ir apdrošināta no riskiem. Mūsu pūles ir veltītas uz pasūtītāja pašu atšķirīgāko prasību apmierināšanu, pie tam mēs darām likmi ne tikai uz mūsu speciālistu profesionālismu, bet arī uz kompleksveida pieeju, kas nodrošina piedavāto pakalpojumu kvalitāti.